O tlaku a otlaku.

     Tých pár týždňov depkového počka a “pobavenia” s tlakom, bijúcim do uší ma celkom slušne nakopalo do hlavy.          Napokon, niečím sa stále učím. Ísť do kolien v openofise je síce trochu trapas, ale dúfal som, že menší, ako vziať sebou tlakomer na hory za účelom splnenia povinnej jazdy záznamu ráno pre pani doktór v červených gatiach. Napokon však práve to bol trapas. Vraj to po príchode spolucestujúci označil v krčmovej diskusii ako obťažujúce, keď som tam vyliezol s tlakomerom.

  To mi napovedalo, že do niektorej spoločnosti sa patrí chodiť iba s úsmevom od ucha po ucho, predstieranou nezlomiteľnosťou a silou vôle ako aj s nadhľadom poloboha. Neuvedomil som si ako to môže otráviť. Dokonca ma to mrzelo..chvíľuboast  Ale na tom asi nie je nič zvláštneho a neočakávaného … smola a hovno na topánkach odrádza blízke okolie… music

Ale tam hore som to vtedy celkom zožral … aj mrazu užil, aj karty zahral a cestou naspäť si cvakol pár záberov, ktoré nachytali čiernu Lutišu v bielom.

Pre tentokrát mi viac nenapadá.

 O dva dni bude slnovrat, čas na zmenu. Miesto a čas si stačí vybrať,  konečne sa vyjasnilo a primrzlo aj tu dole. Obuť sa a obliecť do niečoho, čo neurobí otlak a nájsť si čas na život. Dni sa zas budú predlžovať.

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
Na ochranu proti spamu zadajte slovo v obrazku
Anti-spamový obrázok