púť kontra mokré vreckovky

Nasával som Bioparox, aby som sa zbavil pliagy od vianoc. Napriek tomu som šiel na drevenicu. Bolo to na knap,  zabudol som okrem hrubších topánok a teplých ponožiek aj náhradné boxerky.  Tých napokon nebolo potreba. Snehu nebolo, dokonca pri drevenici kožuchovateli bahniatka, topánky stíhali, ponožky stačili aj tenké a mokré vreckovky fungujú. Bahniatka Dva nad nulou, blato. Miestami fľaky snehu. V noci primrzlo a pocitovo výrazne oteplilo. V sobotu k tomu slnečno, výlet na akési pútnické miesto, plné (citujem Jana) “škaredých a usmiatych ľudí”  🙂 .  Mám tiež občas strach z toho pozitivizmu za každú cenu a z úsmevov, ktorým nerozumiem. Tú usilovnú snahu o moje šťastie, o moje blaho.  Vždy mi to pripomenie vystrašenú Wednesday Addams, keď ju za trest na deň pripútali pred telku, v ktorej frčali Disneyho rozprávky.

tam hore…

Cestou nazad sme sa tmolili slnkom,  na viacerých miestach okolitých kopcov horeli ohne (ostali ohorené kordy pneumatík a prázdne plechovky).

Čestná stráž nad padlými …

Po návrate sme hrali pétanque, večer nad šindľami svietil Jupiter a dorastajúci mesiac. Večera, dostatok vody a čaju, hlava v pohode, ráno vôbec nebolela. Do rána padol centimeter snehu.

 

 

obaja najusilovnejší …
len tak …

 

 

 

 

 

 

 

zostava .. ja sa zrkadlím v Adenovom oku 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
Na ochranu proti spamu zadajte slovo v obrazku
Anti-spamový obrázok