Majn strím

Teploty vyženú občas nad desať; treba rez a ošetriť proti hubám. V piatok sme trochu popili,  v sobotu ráno podaktorých bolela hlava. Našťastie som sa mierne krotil, inak by mi ušla slnečná sobota.  Popoludní akoby väčšina išla na východ – z mosta, z vychádzok, z krmítok. Západ sa vie síce zapáčiť, ale na východe všetko začína …

Prichádzajú dažde, zápal pod šestkou zatiaľ zmizol, chystám sa odhodlať na prvú preventívku hrubého, na ktorú sa teším ako školák na pondelok. Pred letom to asi nebude dobrý nápad.

 

 

 

 

6 komentárov k “Majn strím”

  1. kľud … tá fotka nemá adresáta.. ani ženám ani dievčatkám ani chlapčekom, ale iba tomuto záznamu, ktorý sa týkal mojej konkrétnej soboty a môjmu vtedajšiemu mierne poopičnému stavu … je mi fuk koľko matrixov alebo aké tlaky za tým vidno, ja som bol opretý o búdu, pofajčoval a pár razy cvakol sýkorky, čo sa tmolili okolo krmidla … a medzi nimi som našiel túto, ktorá sa mne, relatívnestrednevekému amatérovi z periférie celkom pozdávala … pardon

  2. Aha:)

    Svojím záujmom a obdivom k prírode sa vôbec netajím, a byť súčasťou tohto úžasného matrixu nie je len radosť, ale aj nevyhnutnosť – nemôžeme proste bez nej existovať, či si to uvedomujeme alebo to máme na háku. Sme totiž ona sama. Absolútne súhlasím s tým, že k istým zisteniam dospejeme až povedzme v pokojnejších:) fázach života, čo je prirodzený vývoj ..No sú, samozrejme, aj obdobia, kedy tu „prírodu“ veľmi cítime iba niekde:), no a vtedy neostáva nič iné, len tie „biopretlaky“ uvoľňovať, uvoľňovať , uvoľňovať,…..zase bude dobre, dievčatko:). Pekný deň.

  3. ..pekna fotka.. taka pre zeny stredneho veku so zaujmom o prirodu.. 🙂
    ..ale fakt pekna.. a konieckoncov, ja tam raz budem tiez.. 🙂

  4. ..no na Západe zase občas čosi “zapadne” prachom, ale tak krásny vták určite neletel na východ:)… krotil si sa dostatočne, inak by ti asi nevyšla taká fotka, niekedy sa krotiť oplatí:):)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
Na ochranu proti spamu zadajte slovo v obrazku
Anti-spamový obrázok