Trocha Tatier

IaHVo štvrtok ráno som postupne nabral Iva, Heňu a Jana a vypadli sme na pár dní na Sibír. Poobede dorazila aj Lula s ďeťmi. Občas zasmoklilo, inak celkom fajn. Program, animačný zámer alebo plán výletu som nechcel riešiť,  vyhlásená bola spontánna volenka podľa chute každého. Jano s Maťom aj Lulou volili program pre deti, my s Ivanom a Henou sme dali až do večera chôdzu v trojke. Každý si aspoň na chvíľu myslím prišiel na svoje. Aj futbal sme videli, aj koncert kukli, tento ročník vyhral u mňa Longital, bicie tomu dali tretí rozmer.

V nedeľu do BA. Doslova a písmena. Cestou aj lialo, v DNV našťastie nie, po návrate som dal IaH2 IaH3 pivo a rozmýšľal, či by nebolo lepšie viac loziť po takýchto chodníkoch a šutroch v horách ako riešiť nudné sprostosti, občas sa tváriace ako povinnosti. Ešte hádam dáme nejakú na jeseň, keď ustanú búrky.

A jejda, dík Ivo, na Zuzu som myslel hneď od začiatku ..až toľko, že som na ňu zabudol…tak tu je Zuza 🙂

Zuza2 Zuza

5 komentárov k “Trocha Tatier”

  1. Pre dosiahnutie vyššieho levelu odborníci odporúčajú trasu Tri studničky-Kriváň-Jamské pleso-Tri studničky. Po nej sa človek dostane do stavu, kedy prestáva vnímať svoje telo a pohybuje sa mimozmyslovo:)

    súbor

  2. Chodenie po šutroch je skvelá psychoterapia, 3-4 hodiny dole kopcom a skončíš v meditačnej polohe ako tento budhista, ktorý dá Monkovú s prehľadom dva-trikrát do týždňa:)

    súbor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
Na ochranu proti spamu zadajte slovo v obrazku
Anti-spamový obrázok