Posledný jarný

Koniec jari bol na teplo striedmy, v devínskej dosť suchý. Preventívne som zopakoval Crystal plus Curzate a Profiler. Zatiaľ sa neukazuje tlak múčnatky ani perenospóry, nie je ani výnimočne horúco ani sparno. Jeden koreň asi obanuje, no prekvapivo pekne nasadili dva iné, ktoré vyzerali na uhynutie.

Ani vlastne neviem, čo iné zapísať, akosi sa mi do palice nevrylo nič výnimočné, možno to bude tým, že mi dosť vymýva hlavu práca a potom som rád, keď sa z toho vyspím. Určite však stojí za poznámku, že Maťka dostala za záverečnú prácu áčko aj od oponenta a bez prijímačiek ide ďalej.  Je práve na prázdninách doma a sme opäť načas kompletná štvorka.  Prima.

A to je tak asi na dnes všetko. Dni sa oddnes opäť začnú krátiť, začalo leto. Je večer a vonku konečne prší. Trochu sa mi treba zase začať túlať po okolí. Potrebujem z hlavy vypratať tie pracovné požiadavky typu “Chcem niečo, neviem to popísať, ale rozhodne si nedám do toho kecať…” Vezmem pár dní voľno a dám chill-out.  Snáď už budúci týždeň. Nech mám zas čo poznačiť.

ea33Na búde hrali EA (electronic ambient) – Sisa a jej partia. Srdeční, príjemní týpkovia, nabudúce ich navštívime cestou v Štiavnici.

2 komentáre k “Posledný jarný”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
Na ochranu proti spamu zadajte slovo v obrazku
Anti-spamový obrázok