Most a mrholenie

Poslednú poloslnečnú, ufúkanú sobotu som popoludní strávil pod mostom. Urobil pár záberov skvelej fly-Z, téma mi nie veľmi sedela, bolo to trocha zošnurované
účelovosťou, ale i tak som rád novej skúsenosti, napokon, učím sa furt …

 

 

 

 

 

 

A pokiaľ mám chuť sa učíť, snívať a na víno, tak je všetko v poriadku.  Len posledné dni si nosím z práce príliš často pocit, že ľudia vedome zblbli aby sa nemuseli spovedať logike, ktorú v sebe nosili ako deti. Sme predajní tlaku pohodlia, ohňom barikád alebo svorke sýtych. Logika šedivie.

Som prisprostý na to, aby som tomu rozumel.

Nasledujúci deň sme dali jazero a späť, občas trochu zamrholilo, ale inak vynimočné bezvetrie.

mrholilo

Vyšli sme s Iv. do D.jazera, pridal sa cestou J.

Volavky vidno stále častejšie v okolí ramien i rieky, kačice sedeli na rakúskej strane ako v kine a rybári spoza hranice začínali čistiť brehy.

6 komentárov k “Most a mrholenie”

  1. ..odkedy nemám spolubývajúcu, kotol funguje ako hodinky.. celkom tomu nerozumiem, ale veď netreba.. hlavne, že to nemusím riešiť.. 🙂

  2. ..je ťažké byť dieťaťom, ktoré musí riešiť padajúce systémy, voľbu prezidenta, či pokazený kotol.. no nie nemožné..
    ..nechcem byť veľká.. chcem byť malá, maličká.. taká, čo vojde do dlane či vrecka na bunde.. a do čiernej tenisky na smetiaku pred školou.. v noci by som namiesto ovečiek rátala vagóny na vlakoch zo stanice.. a ráno by som kývala deckám s červenými taškami a hádzala po nich konfety.. len po jožkovi čo chodí fajčiť na záchod by som hodila ohryzok z jablka..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
Na ochranu proti spamu zadajte slovo v obrazku
Anti-spamový obrázok